Сумська область, м. Охтирка, вул. Слобідська 183

+38(067)009-2007, +38(095)291-2007 DOM2007.office1@gmail.com

Скло та склопакети

склопакети

Скло – будівельний матеріал, який має непервершені переваги. Скло не горить, не димить, його гладка однорідна поверхня легко чиститься та дезінфікується. Скло не впитує та не виділяє вологу, не набухає, не всихає, не піддається корозії. Скло не змінює колір, не жовтіє, не поглинає та не розповсюджує запахів.

Склопакет – світлопрозора конструкція, яка складається з двох та більше стекол з’єднани[ між собою через дистанційну рамку за допомогою герметиків.


Види склопакетів

Вид склопакетуЗагальнобудівельного призначенняЕнергозберігаючіСонцезахисніМультифункціональніБезпечні
ХарактеристикиПри виробництві даного типу використовуються звичайне флоат-скло.

За рахунок використання в структурі склопакету скла з низькоемісійним покриттям такі склопакети мають високий показник опору теплопердачі.

В структурі склопакету використовуються разні типи сонцезахисного скла.

За рахунок використання в структурі склопакету скла з мултифункціональним покриттям такі склопакети мають подвійні характеристики: сонцезахист та енергозбереження.

В структурі склопакету використовуютьс трипліксоване скло, яке має підвищену ударотривкість.
При механічній дії воно руйнується, але уламки скла залишаються на внутрішній плівці.
Сфера застосування Рекомендуются до використання у приміщеннях без вимог до енергозбереження, наприклад: лоджі, балкони, літні будиночки. Такі склопакети використовуються в будівлях, в яких є вимоги до енергозбереження. Приватні квартири, будинки, офісні приміщення. Рекомендується до використання в регіонах з високим рівнем інсоляції. Рекомендуються до використання в енергоефективних будинках з південої сторони. Така властивість дозволяє активно використовувати таке скло в житлових приміщеннях для захисту родини від порізів, в будинках, офісах та торгових приміщеннях триплекс захистить від вандалізму та несанкціонованого проникнення.