Сумська область, м. Охтирка, вул. Слобідська 183

+38(067)009-2007, +38(095)291-2007 DOM2007.office1@gmail.com

КОЛЬОРОВІ РІШЕННЯ

Білий – стандартний колір, який використовується при виробництві вікон та дверей. Але що робити, коли хочеться додати в свій проект кольорових акцентів? Ми маємо рішення, і навіть не одне!

1. Ламінація – метод нанесення на ПВХ профіль спеціальних плівок, що мають особливу текстуру. Декорування данним способом можливо як з однієї, так і з двох сторін профілю. Вибір кольору “під дерево”, однотонний варіант і навіть ексклюзивне декорування Woodec, яке не тільки має вигляд дерева, а й надає тактильне відчуття цього матеріалу підкреслить класичний стиль Вашого дизайну.

2. Фарбування профілю проводиться в спеціальних камерах професійними фарбами для ПВХ, що мають водну основу. Будь-який колір з палітри RAL, можливість виконання фарбування з ефектом гладкої поверхні, або текстурованої. Ефект “металік” – для будь-якого кольору дає вдвічі більше варіантів для Вашого вибору.

3. Алюмінієві накладки – зовнішнє декорування вікон та дверей REHAU. Неперевершена комбінація енергоєффективних профілів REHAU з елегантним зовнішнім виглядом алюмінієвих конструкцій. Широка палітра з більш ніж 170 відтінків кольорів дає можливість не обмежувати творчий задум архітектора.