Сумська область, м. Охтирка, вул. Слобідська 183

+38(067)009-2007, +38(095)291-2007 DOM2007.office1@gmail.com

ВІКНА

окна REHAU

В процесі вибору вікон сьогодні замовнику недостатньо почути від продавця, що це “гарне металопластикове вікно”. Він хоче розуміти, яке вікно він купує, чи екологічне воно, чи зможе в повній мірі задовольнити його очікування.

Наша компанія виготовляє вікна з високотехнологічних матеріалів, які відповідають вимогам сучасності щодо теплоізоляції, звукоізоляції, світлопопусканню, безпеці, довговічності і надійності. Вікна Рехау від виробника – стійкі до деформації та впливам навколишнього середовища

Енергозберігаючі вікна від компанії “ДОМ 2007” – запорука економії Вашого бюджету. За нинішньої вартості енергоресурсів мати надійний бар’єр від холоду бажає кожен.

Головні компоненти вікна

компоненти вікна
  1. ПРОФІЛЬ. У своєму виробництві ми вокиристовуємо лише оригінальний профіль компанії REHAU, його справжність можливо перевірити за наявністтю спеціального позначення. Детальніше про профільні системи та сфери їх застосування дивіться у розділі “Віконні системи REHAU”.
  2. СКЛОПАКЕТИ. Енергозберігаючі, мультифункціональні, сонцезахисні, бузпечні, ударо-, та кулестійкі, з “теплою” та алюмінієвою дистанцією, заповнені інертним газом і навіть Smart-пакети, це все можливі компоненти Вашого вікна.
  3. ФУРНІТУРА. Надійність фурнітури ми асоціюємо з кількістю безпроблемних відкривань та закривань вікна. Використовуючи німецьку фурнітуру Roto, ми забезпечуємо повноцінну роботу Ваших вікон на довгі роки.
  4. АРМУЮЧИЙ ПОФІЛЬ. Замовник його не бачить і скоріш за все не має і гадки, що він повинен бути. Це спеціальний метал, який знаходиться всередині профілю. Доречі, тому і вікна називають металопластиковими. Державний стандарт та рекомендації компанії REHAU: використання армуючого профілю товщиною від 1,5 мм

Вікна REHAU від компанії “ДОМ 2007” мають відмінні характеристики з теплоізоляції, а в комбінації з енергоефективними склопакетами ми створимо вікна Вашої мрії.