Сумська область, м. Охтирка, вул. Слобідська 183

+38(067)009-2007, +38(095)291-2007 DOM2007.office1@gmail.com

БАЛКОНИ І ЛОДЖІЇ

Балкон є повноцінною частиною Вашої квартири, то чому ж не використовувати його квадратні метри на всі 100%? Для цого потрібно його облаштувати. Першим кроком звичайно ж буде скління Вашого балкону чи лоджії. І наша компанія допоможе Вам в цому та запропонує надійне, якісне та доступне скління.

Балкони з ПВХ – це ті ж металопластикові вікна які з’єднуються між собою в певній послідовності за допомогою спеціальних підсилюючих елементів, яких в ассортимені компанії REHAU вдосталь, щоб втілити навіть найскладніші конструкторські рішення.

Але перш за все треба визначитися, як саме Ви плануєте використовувати свій балкон.

Балкон REHAU

Якщо Ви плануєте зробити його продовженням кімнати, або ж невеличким робочим куточком, то виникає потреба в його додатковому опаленні. В данному випадку буде виправданим встановлення балконної рами з підвищенною енергоефективністю (приклад конфігурації: REHAU SYNEGO MD з двохкамерним Енергопакетом® з “теплою” дистанційною рамкою). Це надасть можливість значно знизити тепловтрати в зимовий період.

Француз REHAU

Якщо ж Ви плануєте зробити на балконі літню кімнату, або використовувати його квадратні метри, як додаткове місце зберігання, при цому без додаткового опалення в зимовий період – для скління можливо використовувати базову комплетацію (приклад варіанта скління: REHAU Euro-Design 60 з однокамерним склопакетом).

установка балкона

Якісне скління балконів та лоджій, яке пропонує компанія “ДОМ 2007”, дає можливість зробити Вашу оселю не лише функціональною та затишною, але і суттєво збільшить корисну площу.

Встановлення конструкцій проводиться як на перила, так і на кирпичну (бетонну) основу. За необхідністю проводиться укріплення, розширення, зменшення рівня перил.

Також ми пишаємося тим, що майстри нашої компанії з успіхом виконують навіть найскладніші з технічної точки зору проекти щодо скління балконів та лоджій. Багато замовників ставлять під сумнів надійність конструкцій (особливо на останніх поверхах багатоповерхівок) і ми це розуміємо, адже це їхня безпека.

Співробітники нашої компанії пройшли фахове навчання і мають більш ніж 10-річний досвід роботи. І перж ніж підписати договір Вам буде надано детальне роз’яснення щодо технічної специфікації Вашого замовлення. В нашій компанії Ви можете замовити балконні конструкції навіть для будинків нестандартного типу. Будьте впевнені, що всі роботи будуть виконані згідно будівельних стандартів, а також враховуючи особливості саме Вашої оселі.